• Главная
  • Медики на Полтавщині приєдналися до міжнародного флешмобу (ФОТО)
Знеболюючі ліки
10:57, 13 октября 2020 г.
Надежный источник

Медики на Полтавщині приєдналися до міжнародного флешмобу (ФОТО)

Знеболюючі ліки
Медики на Полтавщині приєдналися до міжнародного флешмобу (ФОТО)

У Полтавській області медики приєдналися до міжнародного флешмобу, щоб привернути увагу до Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги. Дане питання є надзвичайно важливим, передається на сторінці «Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку» в соцмережі Facebook

Як зазначається, паліативна допомога є цілим комплексом медичних, психологічних, соціальних та духовних послуг. Вони потрібні не лише пацієнту, але і його родині. 

На сьогоднішній день паліативу допомогу в Україні потребують понад 250 тисяч дорослих та майже 70 тисяч дітей. Такі дані озвучив Український центр суспільних даних. Найбільше, чого потребують люди – це адекватне знеболення. Паліативна допомога вже входить до гарантованого пакету первинної медичної допомоги. 

Рецепт на знеболюючі ліки для хворого може та має право виписати сімейний лікар. А близьким хворого такий лікар може надати необхідні консультації. 

«У Полтаві протягом 9 місяців2020 року лікарями первинної ланки виписано 1907 пільгових рецептів на знеболювальні препарати», - йдеться у повідомленні. 

У майбутньому на Полтавщині планують створити паліативні мобільні бригади на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Спеціалісти таких бригад надаватимуть консультації, медичний супровід та контролюватимуть симптоми та психологічну підтримку родинам. 

Раніше, видання 05366 писало: «Хворі на COVID-19 не можуть телефонувати лікарям по ночам». А також: «В Україні робитимуть трансплантацію кісткового мозку» та «Ніби президента: вагітну жінку до лікарні супроводжувала поліція».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Паліативнібригади #Полтавщина #знеболюючі #медики #лікар #родина #флешмоб
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...