• Главная
  • Шахраї не сплять, а беруть онлайн-кредити на громадян: що робити радить адвокат
12:05, 15 октября 2020 г.
Надежный источник

Шахраї не сплять, а беруть онлайн-кредити на громадян: що робити радить адвокат

Шахраї не сплять, а беруть онлайн-кредити на громадян: що робити радить адвокат

Шахраї не сплять, видумують нові, підлаштовують старі схеми виманювання грошей. Питання з кредитами не таке й нове, але тепер має свої особливості.

Чимало компаній, що дають позики без застав, такі собі швидкогроші через заявки в мережі. На гачок до онлайн-кредиторів потрапляють українці завдяки шахраям, що беруть кредити на чужі імена й рахунки.

Головне потрібно небагато інформації - ім'я, серію, номер паспорта та ідентифікаційний код, інші дані вони вигадують. Все - кредит оформлено.

В такій ситуації розбиралися журналісти Сніданку з 1+1. Адвокат Лаврентій Царук говорить, що сама діяльність таких кредиторів, що оформлюють кредит на одне ім'я, а дають гроші на інші рахунки.

Якщо вам стало відомо про такі випадки чи оформлення кредиту, то звертайтеся до поліції та перевіряйте електронні судові реєстри чи відкриті справи проти вас.

У суд йдіть обов'язково й заперечуйте, що брали кредити, адже знайти шахрая складно, говорить юрист. У таких випадках винуваті компанії.

Він зазначає, що слід запроваджувати жорсткі санкції для шахраїв та фінансових компаній. Якби фінансові компанії сплачували штрафи державі та потерпілому, то таких ситуацій не було б.

Кременчужани дурятьсвоїх: історія містянки про оформлений на неї кредит

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#шахрайство #гроші #інтернет #кременчук_новини
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...