• Главная
  • В УЗ повідомили, що буде коли повністю зупиняться всі поїзди
Транспортний колапс
13:24, 20 октября 2020 г.
Надежный источник

В УЗ повідомили, що буде коли повністю зупиняться всі поїзди

Транспортний колапс
В УЗ повідомили, що буде коли повністю зупиняться всі поїзди

В «Укрзалізниці» повідомили, що в разі повторної зупинки залізничного транспорту в Україні, компанія буде змушена відправити «у простій» 25 тисяч своїх працівників. Також, компанія недоотримає 570 мільйонів гривень доходів на місяць, передається на сторінці «Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia» в соцмережі Facebook

Як зазначається, «Укрзалізниця» виступає за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину. Звернення від стурбованих пасажирів до компанії надходять кожного дня. Вони переживають через обмеження, які були введені в окремих регіонах (у зв’язку з коронавірусом).

«Обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні. За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки. Останні, дуже часто не дотримуються протиепідемічних заходів», - говорять у компанії. 

А ось, сама «Укрзалізниця» переконує, що вона суворо дотримується всіх протиепідемічних заходів. 

Ще одна біда, яка може статися, це значне погіршення фінансового стану «Укрзалізниці». В результаті, компанія не зможе виконувати соціальні зобов’язання. Такі як, виплачувати заробітні плати робітникам. Без роботи залишаться 25 тисяч людей (перебуватимуть «у простої»). 

«Зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення», - пояснюють у компанії.

В європейських країн, де було запроваджено посилення карантинних обмежень, транспорту це не стосується.

«Укрзалізниця» суворо виконувала і буде виконувати всі рекомендації та рішення Кабінету Міністрів України. Утім, компанія сподівається, що ці рішення будуть державницькими та виваженими.

Раніше, видання 05366 писало: «В Україні скасували 14 потягів через коронавірус (ПЕРЕЛІК)».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Укрзалізниця #залізничнийтранспорт #транспорт #УЗ #зупинка #карантин #жорсткийкарантин #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...