• Главная
  • Компостувати листя: кременчужанин закликає городян використовувати його як добриво
11:12, 21 октября 2020 г.
Надежный источник

Компостувати листя: кременчужанин закликає городян використовувати його як добриво

Компостувати листя: кременчужанин закликає городян використовувати його як добриво

Кременчужанин Дмитро Бречко вкотре розкриває тему помилковості спалювання опалого листя.

Він записав відео та показав що треба робити з листям, аби мати гарний врожай.

"Власники присадибних та дачних ділянок, жителі сіл — це стосується вас! Зробіть компост з опалого листя і рослинних відходів та підживлюйте свої грядки!. Не спалюйте суху рослинність, бережіть свою планету! Не робіть шкоди власному здоров'ю, не погіршуйте екологічний стан у своєму місті, де повітря забруднене викидами підприємств! Внесіть в ґрунт органіку та вирощуйте більше городини!", - закликає він.

"Народ з року в рік продовжує спалювати опале листя за якоюсь незрозумілою традицією. Щодня околиці міст і сіл занурюють у дим. Люди не замислюються про те, наскільки це шкідливо для організму й навколишнього середовища", - говорить пан Дмитро.

Він демонструє що можна робити з опалим листям. За рік таке листя розкладається й перетворюється на компост для удобрення.

Дмитро показує на відео як виглядає грядка з таким компостом: "Грунт тут більш структорований та містить велику кількість гумусу, ніж в тому, де не було додано листовий субстрат".

Такі добрива сприяють кращому врожаю городніх культур. Земля стає більш пухкою, на ній чудово себе почувають коренеплоди й інші рослини.

Спосіб утилізації листя, бадилля, гілок дерев - простий: усе складається для перегнивання.

Навесні ви отримуєте гарний компост для городу. 

"Подрібнені гілки та опале листя використовують в якості мульчі, що запобігає розростанню бур'янів, зберігає вологу і з плином часу перетворюється на гумус", - говорить Дмитро.

А от спалювання користі не дає - виділяється бензопірен, важкі метали, що небезпечні для життя людей. Усі дихають канцерогенами замість удобрення своїх ділянок та примноження врожаю.

Пан Дмитро зізнається, втомився повторювати це. Сам він вирощує на присадибній ділянці багато рослин, робить зелені грядки для овочів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#листя #кременчук #добриво #компост #городи #спалювання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...