• Главная
  • В Україні затвердили характеристики тестів ЗНО-2021
Тестування
11:53, 21 октября 2020 г.
Надежный источник

В Україні затвердили характеристики тестів ЗНО-2021

Тестування
В Україні затвердили характеристики тестів ЗНО-2021

Загальні характеристики тестувань зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року вже затвердили в Україні. Так, встановлені форми самих завдань, час їх виконання, схеми нарахування балів, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Також, затвердили особливості зарахування результатів виконання тесту. А саме, як державної підсумкової атестації, так і вступного іспиту до вишів.

У порівнянні з минулим, 2020 роком, тексти тестових завдань ЗНО, форми та схеми нарахування балів зазнали змін. Найбільш суттєво були оновлені характеристики тестувань з української мови і літератури, а ще – з математики. 

Ми вже писали, що випускникам дозволять обирати між українською мовою та літературою. А також, що пробне ЗНО у 2021 році проведуть по-новому та ЗНО для магістрів зазнало змін.

Оскільки, ввели окремі тестування з української мови та з української мови і літератури, тепер буде різна кількість завдань та різний час.

«Тест з української мови міститиме 40 завдань, які потрібно виконати за 150 хвилин. Тестування з української мови і літератури матиме 67 завдань і триватиме 210 хвилин», - йдеться у повідомленні.

А ось ЗНО з математики матиме тест рівня стандарту та тест поглибленого рівня. Результати останнього тесту будуть використовувати при вступі до університетів.

Тест з математики рівня стандарт матиме 28 завдань, які слід виконати за 150 хвилин. А тест з математики поглибленого рівня передбачатиме 34 завдання, які необхідно зробити за 210 хвилин. Тести з інших предметів принципових змін не зазнали.

Уже відомо, що в наступному році основна сесія ЗНО розпочнеться 21 травня. Випускники здаватимуть тестування до 15 червня.

Раніше, видання 05366 писало: «В українських школах запровадять електронні щоденники».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Математика #українськамова #література #ЗНО #Новийрік #випускники #вступнакампанія2021
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...