• Главная
  • Кременчуцькі постачальники газу знизили його ціну майже на чверть
12:39, 22 октября 2020 г.
Надежный источник

Кременчуцькі постачальники газу знизили його ціну майже на чверть

Кременчуцькі постачальники газу знизили його ціну майже на чверть

У жовтні 2020 року природний газ обійдеться кременчужанам, а також горішньоплавнівцям та мешканцям Семенівщини дешевше ніж решті українців.

Ціну природного газу для населення на жовтень 2020 року підприємство «Кременчукгаз Трейдінг» знизило із 6200 грн/1м³ (з ПДВ) до 4700 грн/1м³ (з ПДВ).

Практично, це мінус 24% від ціни, заявленої на початку місяця!

Так само ТОВ «Кременчукгаз-постачання» знизило ціну газу для населення на жовтень 2020 року із 6500 грн/1м³ (з ПДВ) до 5390 грн/1м³ (з ПДВ). Це на 17% менше!

Можливість таких позитивних для побутових споживачів змін керівник ТОВ «Кременчукгаз-постачання» Валерій Кузьминський пояснив прагненням компаній залишатися максимально доступними та конкурентоспроможними учасниками газового ринку.

«Оптові продавці запропонували нам умови, вигідніші за ті, що є в розрахунку основного договору, - сказав він. - Ми уклали додаткові угоди та зробили перерахунок. В результаті наші ціни виявилися чи не найнижчими в Україні.

У нас завжди найкращі пропозиції, бо вміло застосовуємо моніторинг, приймаємо гнучкі рішення, локально в найкоротші терміни вирішуємо питання, готові завжди відкрито співпрацювати».

Завдяки мобільності, компетенції та комунікативності персоналу компаній групи «Кременчукгаз» у кожного українця може з’явитися доступ до наших вигідних умов газопостачання.

«Ми намагаємося зробити якомога привабливішими умови для наших споживачів, - каже голова правління ПрАТ «Кременчукгаз» Богдан Оксененко, - тому займаємося оптимізацією своєї діяльності, шукаємо і знаходимо дешевший газ і тим самим робимо його дешевим і для споживачів.

Із огляду на те, що вдалося купити газ дешевше, ми переглянули ціну в бік пониження. Ми діємо відкрито, не ставлячи за єдину мету збагачення підприємства чи розраховуючи на якийсь суперприбуток».

Ми додаємо порівняльну таблицю цін на газ по Україні станом на 1 жовтня, за даними Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/ua/tariff/gas/).

«Більшість постачальників газу для населення свої ціни на газ у жовтні 2020 оприлюднили своєчасно, відразу після 25 вересня, - пише видання minfin.com.ua, - (нагадаємо, що у зв'язку з переходом з серпня 2020 року до ринкових умов у сфері постачання газу для населення, постачальники повинні публікувати відповідну інформацію ще в кінці попереднього місяця). Ціни на газ очікувано підвищилися, й у більшості постачальників вони потрапляють в діапазон 6,5÷6,8 грн./м³ (це вже з урахуванням ПДВ). При цьому, у зв'язку з переходом на ринкові відносини, ціни у різних постачальників будуть дещо відрізнятися, і іноді в більш вигідний для споживачів бік. Слідкуйте за оновленнями.

Вартість доставки газу у різних постачальників (облгазів і міськгазів), як і раніше, буде різною. Вона залежить від тарифів на доставку (розподіл), які для кожної області та окремих міст встановлює НКРЕКП. Порівняно з попереднім місяцем вона не змінилася, і, як завжди, повинна сплачуватися окремо».

За матеріалами пресслужби ПрАТ "Кременчукгаз"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#газ #кременчук #розподіл #закон #ринок_газу #ціни
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...