• Главная
  • Не дивлячись на COVID учні 1-4 класів ходитимуть до школи
Навчання буде
13:08, 22 октября 2020 г.
Надежный источник

Не дивлячись на COVID учні 1-4 класів ходитимуть до школи

Навчання буде
Не дивлячись на COVID учні 1-4 класів ходитимуть до школи

Діти мають навчатися в повноформатному режимі (ходити до школи, як зазвичай). Про це, заявив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.  

За його словами, повторення весняного нокдауну є найгіршим сценарієм. Коли всі діти сиділи вдома і не ходили до школи, навчалися дистанційно. Цього ніхто не хоче допустити. 

«Весну освітяни пережили достойно. Сьогодні зроблено ще більше: багато матеріалів напрацьовано і вчителі більшою мірою готові до роботи дистанційно», - пояснив Сергій Шкарлет в своєму Telegram-каналі. 

Нині потрібно враховувати ще й економічну складову та обставини того, що дітей непросто залишати вдома без нагляду. 

«Наша позиція: діти мають навчатися в повноформатному режимі та здобувати якісну освіту. Залежно від епідемічного кольору регіону дехто розпочне очне навчання, дехто, якщо це буде «червона» зона, залишиться на дистанційному. На жаль», - написав т.в.о. Міністра освіти і науки.

У МОН додають, що після канікул учні 1-4 класів повернуться до звичайного навчання (очного). А школярі 5-11 класів навчатимуться в залежності від того, в якому регіоні проживають і до якої зони відноситься їх місто/село: «червоної», «помаранчевої», «жовтої», «зеленої». Учнів 5-11 класів можуть переводити, як на змішане навчання, так звичайне, або дистанційне. Все залежить від розвитку епідеміологічної ситуації з коронавірусом.  

Раніше, видання 05366 писало: «В Україні затвердили характеристики тестів ЗНО-2021».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Навчання #школа #діти #МОН #карантин #коронавірус #дистанційненавчання
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...