• Главная
  • Копійками: онкологічні захворювання в Кременчуці лікуватимуть безкоштовно
Діє програма
11:19, 23 октября 2020 г.
Надежный источник

Копійками: онкологічні захворювання в Кременчуці лікуватимуть безкоштовно

Діє програма
Копійками: онкологічні захворювання в Кременчуці лікуватимуть безкоштовно

У Кременчуці безкоштовно лікуватимуть онкологічні та гематологічні захворювання. Це стало можливим завдяки міській цільовій програмі, яку вже почали фінансувати (ще з 1 серпня 2018 року), передається на сайті Кременчуцької міськради.   

Як зазначається, лікування раку це дуже дорога річ. Тому, така програма передбачає забезпечення безкоштовними препаратами для проходження першого курсу хіміотерапії хворим із онкодіагнозом. Кошти на такі медикаменти виділяються з міського бюджету.   

Так, цього року на такі препарати було виділено два мільйони гривень. А за дев’ять місяців, цього року, такою програмою скористалися 126 кременчужан. На це було використано 1,2 мільйонів гривень.  

Людина, якій повідомили про страшний діагноз, повинна отримати призначення на медичний препарат у лікаря в онкологічному диспансері. Потім, слід звернутися до свого сімейного лікаря, який і випише рецепт на призначений препарат. У подальшому, такі медикаменти хворому видаватимуться в аптеці. 

«Вже маючи необхідні медпрепарати, хворий приходить в онкодиспансер для проходження курсу хіміотерапевтичного лікування», - йдеться у повідомленні. 

Крім цього, кременчужани, яким поставили страшний діагноз, можуть звернутися до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за матеріальною допомогою. Одній людині можуть виділити допомогу в розмірі 5000 гривень. 

Варто додати, що на комунальну газету та телеканал (КТРК, Кременчуцьку телерадіокомпанію) у Кременчуці виділяють більше 9 мільйонів гривень. А не як, онкохворим, лише 2 мільйони гривень. Газета – папір та розважальне ТВ нині цінується більше, ніж людське життя.   

Ми вже писали, що «Понад 19 млн в рік: у телерадіокомпанії в Кременчуці працюють 45 осіб».

Раніше, видання 05366 писало: «Кількість українців скоротиться до 17,5 млн осіб» та «Відомо: від чого найчастіше помирають мешканці Кременчука».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Хворі #онкохворі #життя #Кременчук #програма #ліки #медикаменти #кошти
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...