• Главная
  • Проголосувати на виборах в Кременчуці зможуть хворі на COVID мешканці
Вибори VS Коронавірус
16:41, 23 октября 2020 г.
Надежный источник

Проголосувати на виборах в Кременчуці зможуть хворі на COVID мешканці

Вибори VS Коронавірус
Проголосувати на виборах в Кременчуці зможуть хворі на COVID мешканці

У нашому місті мешканці, які хворі на коронавірус (COVID-19), зможуть проголосувати на місцевих виборах. Для цього таким кременчужанам необхідно написати відповідну заяву та прикласти до неї довідку про виявлення коронавірусу видану сімейним лікарем, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, після цього цю заяву та довідку слід передати на виборчу дільницю за місцем голосування. Це стосується хворих на коронавірус, як тих, що перебувають на стаціонарному лікуванні (в лікарні), так і тих, хто лікується амбулаторно (вдома). 

За словами заступника міського голови Ольги Усанової, вищевказані категорії виборців повинні подати заяву до 20:00 годин сьогодні, 23 жовтня. 

Всі хворі на коронавірус, які хочуть голосувати, особисто на дільниці не приходитимуть. Вони перебуватимуть на дому, або в лікарні. До них самих, особисто, приїдуть члени виборчих комісій. Тому, для таких членів ДВК (Державної виборчої комісії) вже придбали спеціальнікомплекти з захисними халатами, масками, щитками та рукавичками. 

«Комплекти індивідуального захисту членам комісій видаватимуться у розрахунку на одного голосуючого», - йдеться у повідомленні. 

Для всіх інших членів ДВК, які навіть не будуть контактувати з хворими на коронавірус, закупили захисні маски та дезінфекційні засоби. Також, на дільницях проводитимуть вологе прибирання та санітарну обробку приміщень дільниць. 

Самі ж виборці повинні теж приходити на дільниці в захисних масках. А також, дотримуватися соціальної дистанції та мати при собі індивідуальні ручки. 

Раніше, видання 05366 писало: «За відсутність маски Зеленський пропонує штрафувати без суду». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Вибори #коронавірус #голосування #ручки #маски #рукавички
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...