• Главная
  • Стрілки годинника в Україні перевели на «зимовий» час
Зимовий час
09:54, 25 октября 2020 г.
Надежный источник

Стрілки годинника в Україні перевели на «зимовий» час

Зимовий час
Стрілки годинника в Україні перевели на «зимовий» час

Сьогодні, 25 жовтня, Україна перейшла на «зимовий час». У заявку з цим, стрілки годинника були переведені на одну годину назад. Це сталося о 04:00 ранку. Місцеві вибори, які стартували сьогодні, розпочалися вже за новим часом о 08:00. 

Нині у Верховній Раді зареєстровано законопроект про скасування переведення часу. Можливо, що в цьому році перехід на зимовий час був одним із останніх. 

В Україні вже були спроби скасувати перехід то на «зимовий», то на «літній» час. Наприклад, 20 вересня 2011 року Верховна Рада прийняла Постанову «Про зміну порядку обчислення часу на території України». Відповідно до цього, мали відмінити перехід на літній час та встановити час «другого часового поясу з додаванням однієї години» протягом усього року. 

Це було б рівнозначним встановленню на всій території України постійного часу третього часового поясу (UTC+3). Згодом, 19 вересня, 2011 року, ця постанова була підписана й набрала чинності з дня її опублікування 1 жовтня 2011 року.

Утім, таке рішення парламенту викликало неоднозначну реакцію серед українців. Своє незадоволення озвучило й політичне керівництво країни.

Тому, 18 жовтня 2011 року у зв’язку зі сильною критикою зі сторони Засобів масової інформації та українців, постанова втратила свою чинність. Відповідне рішення прийняла Верховна Рада України.

Раніше, видання 05366 писало: «Проголосувати на виборах в Кременчуці зможуть хворі на COVID мешканці». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Годинник #зимовийчас #Україна #вибори #переведеннячасу
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...