• Главная
  • Дистанційне навчання: чи повернуть студентам кошти за гуртожиток
Карантинне навчання
10:38, 29 октября 2020 г.
Надежный источник

Дистанційне навчання: чи повернуть студентам кошти за гуртожиток

Карантинне навчання
Дистанційне навчання: чи повернуть студентам кошти за гуртожиток

Студентам в Україні повинні повертати кошти за період не проживання в гуртожитках у зв’язку з дистанційним навчанням. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки України. 

Як зазначається, студенти, які виїхали з гуртожитків з 15 жовтня по 15 листопада, мають отримати кошти за цей період не проживання. При цьому, за такими студентами обов’язково має зберігатися місце проживання. 

«Кошти за період не проживання в гуртожитку мають бути повернені студентам або зараховані як платіж на наступний період проживання», - пояснив очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет.  

При цьому, МОН лише рекомендує студентам за можливості залишити гуртожитки на час введення карантинних заходів. Рекомендує, а не умисно змушує. 

«Примусово виселяти студентів з гуртожитків не мають права», - підкреслив Сергій Шкарлет.  

Так, діти-сироти, студенти з тимчасово окупованих територій та з «червоної» карантинної зони, можуть залишатися в гуртожитках. Також, в гуртожитках можуть перебувати й ті, хто знаходиться на навчально-виробничій практиці або працюють. Висилити примусово не можуть й іноземців та осіб без громадянства.  

Поки що, переконують у МОН, скарг щодо гуртожитків ще не надходило. В разі, якщо права студентів були, або будуть порушені, всіх закликають звертатися на «гарячу лінію» Державної служби якості освіти. 

Раніше, видання 05366 писало: «Не дивлячись на COVID учні 1-4 класів ходитимуть до школи». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Студенти #сироти #гуртожиток #гроші #карантин #коронавірус #проживання #COVID19
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...