• Главная
  • У Кременчуці збільшать потужності кисневої терапії
Лікування пневмонії
16:01, 30 октября 2020 г.
Надежный источник

У Кременчуці збільшать потужності кисневої терапії

Лікування пневмонії
У Кременчуці збільшать потужності кисневої терапії

У нашому місті збільшать потужності для проведення кисневої терапії хворим на пневмонію. Це створення більшої кількості палат та боксів із киснем, передається на сайті Кременчуцької міськради.  

За словами керівника управління охорони здоров’я міста Максима Середи, в інфекційному відділенні лікарні «Кременчуцька» хочуть встановити ємність промислових масштабів для збереження кисню. Вона замінюватиме 150 балонів із киснем. Також, з цієї ємкості є можливість централізовано постачати кисень до хворих пацієнтів. Завершити цей проект планують до кінця листопада.  

А у Першій міські лікарні встановлять два кріоциліндри. Ще один такий кріоциліндр візьмуть в безоплатну оренду на випадок нагальної необхідності.  

Крім цього, в цій лікарні збільшать потужності кисню з підведенням додаткових 28 точок кисню. Це зроблять на четвертому поверсі лікарні.  

«Другий і третій поверхи лікарні забезпечені точками централізованого постачання кисню. Ще планується додатково придбати 38 кисневих концентраторів різної потужності для інтенсивної терапії та дитячої лікарні», - йдеться у повідомленні.  

Реалізовуватимуть всі ці плани за кошти державного бюджету. Нині, Кременчук отримав 4 мільйони гривень державної субвенції.  

Раніше, видання 05366 писало: «Ще одну лабораторію для виявлення COVID-19 запустять на Полтавщині». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Кисень #лікарні #пневмонія #коронавірус #ГРВІ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...