
Ємність для кисню
15:23, 20 листопада 2020 р.
Надійне джерело
До Кременчука привезуть стаціонарну ємність для зберігання кисню
Ємність для кисню

До нашого міста привезуть стаціонарну ємність в якій можна буде зберігати кисень. Її буде доставлено до інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька», передається на сайті Кременчуцької міськради.
Як зазначається, питання щодо безперебійного забезпечення киснем хочуть вирішити у зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусу. А також, зі збільшенням кількості хворих на COVID-19. Поки що, у Кременчуці використовують привозні балони з киснем.
На сьогоднішній день, в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» потреби в кисневій терапії складають до 35 балонів на день! Ще більше кисню використовується вночі, близько до 48 балонів. Поки що, пацієнти в Кременчуці не відчувають дефіциту кисню.
«Якщо ж кількість хворих і надалі зростатиме, збільшуватиметься і потреба постачання кисню. Щоб цього не відбулося, прийняли рішення про встановлення стаціонарної ємності об’ємом 7,5 тон для зберігання кисню на території інфекційного відділення лікарні», - пояснила директор лікарні «Кременчуцька» Оксана Корлякова.
Нині на території лікарні розпочали проводити підготовчі роботи щодо встановлення цієї ємності.
Раніше, видання 05366 писало: «Уряд запланував повний локдаун на два тижні».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:08
6 грудня
14:05
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Оголошення
12:39, 28 листопада
20:55, 30 листопада
9
12:57, Сьогодні