
08:31, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело
На Полтавщині чоловіка судитимуть за вбивство знайомого

Як повідомляють на сайті прокуратури, в Миргороді чоловік скоїв умисне вбивство, а ще незаконно зберігав наркотики.
Тепер його судитимуть за ч. 1 ст. 115 та ч. 1 ст. 309 КК України (умисне вбивство та незаконне придбання і зберігання наркотичних засобів без мети збуту).
В жовтні 2020 року 41-річний миргородець в нетверезому стані у власному помешканні завдав товаришу кухонним ножем п'ять ударів.
Між чоловіками виник конфлікт, коли вони розпивали алкоголь. Від поранень потерпілий помер в лікарні.
Поліціянтами під час обшуку в помешканні миргородця виявлено 10 грамів канабісу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства завершено, обвинувальний акт направлено до Миргородського суду.
Чоловік, що зарізав колишню в квартирі матері, повісився в СІЗО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:34
12 червня
18:25
10 червня
ТОП новини
Оголошення
10:30, 7 червня
1
10:38, 7 червня
12:09, 10 червня
21:44, 9 червня
31
21:44, 9 червня
33
live comments feed...