
10:05, 21 грудня 2020 р.
Надійне джерело
На дорозі Полтава-Олександрія авто злетіло в кювет: постраждала жінка

Сьогодні зранку на 34 км автодороги М-22 Полтава-Олександрія сталася аварія. Про це повідомляють в пресслужбі патрульної поліції Кременчука.
Відомо, що водійка, керуючи авто марки "Daewoo Matiz" не впоралась з керуванням.
Авто злетіло в кювет та перекинулося догори. Інші учасники руху не постраждали.
На місце виїхали патрульні, "швидка" та слідчі.
32-річну водійку червоного авто госпіталізували до лікарні з травмами.
З’їхав у кювет і злетів на рейки: «Nissan» в Кременчуці потрапив у ДТП

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
2 червня
ТОП новини
Оголошення
22:37, 25 травня
14:09, 4 червня
20:09, 30 травня
17:53, 4 червня