
08:32, 30 грудня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці дитина отруїлася медикаментами

Учора, 29 грудня, ввечері до реанімації КНМП «Кременчуцька міська дитяча лікарня» привезли дитину.
Про це повідомляють у департаменті цивільного захисту населення Полтавської ОДА.
Трирічна дівчинка отруїлася вдома. Чим поки що невідомо. Лікарі поставили діагноз: медикаментозне отруєння.
Стан здоров’я дитини наразі задовільний.
У Кременчуці неповнолітня отруїлася медикаментами
Витік аміаку: на Полтавщині рятувальники перекачували в полі речовину в цілі ємності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:40
2 червня
ТОП новини
Оголошення
15:26, 29 травня
5
15:22, 29 травня
1
07:55, 7 червня
09:35, 1 червня
9
09:35, 1 червня
18