![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
09:13, 8 січня 2021 р.
Надійне джерело
Кременчужанку нагородили Орденом Святого Миколая Чудотворця
![Кременчужанку нагородили Орденом Святого Миколая Чудотворця Кременчужанку нагородили Орденом Святого Миколая Чудотворця](/dist-assets/images/cap.jpg)
Директора Кременчуцької галереї та кременчуцьку художницю Оксану Бойко нагородили Орденом Святого Миколая Чудотворця.
Про це вона повідомила на сторінці в ФБ.
"У святковий день в моє життя увійшов незрівнянної цінності Дар - я отримала Орден Святого Миколая Чудотворця! Така нагорода за заслуги у відродженні духовності в Україні для мене велика честь і спонукання працювати для рідної землі з жаром всього серця, віддано... Творити такі плоди, які б робили справжнє чудо в серцях людей - оживляли їх істинне чуття Краси, Добра і Гармонії. З глибокою повагою і вдячністю я звертаюсь до всіх, хто високо оцінив мій доробок і творчий шлях, хай щастя обдарованого буде і вашим щастям!", - написала пані Оксана.
Пані Оксана - творча особистість, вона бере участь в міжнародних конференціях, розвиває соціальні проєкти.Вона має ступінь доктора філософії та є членом Національної спілки журналістів України.
Була лауреатом конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» — «Діяч культури та мистецтва 2019».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
00:34, 15 липня
1
10:03, 25 липня
18
19:40, 24 липня
1
06:45, 24 липня
5
10:03, 25 липня
23
live comments feed...