Більше 70 тисяч мешканців Полтавщини здобули статус безробітного

Більше 70 тисяч мешканців Полтавщини здобули статус безробітного, Анастасія Репніна

Протягом минулого, 2020 року, в Полтавській області офіційний статус безробітного мали 70,9 тисячі людей. Всього послугами обласної служби зайнятості у минулому році скористалися 102,2 тисячі громадян, передається на сайті Кременчуцької міськради. 

Як зазначається, за рік 8,6 тисяч роботодавців у Полтавській області подали до служб зайнятості 46 тисяч пропозицій роботи. Всього у 2020 році роботу отримали 33,2 тисячіосіб. З них, 20,9 тисяч осіб мали статус «офіційно безробітний».

«10 безробітних отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю. Ще 5 тисяч мешканців Полтавщини заробляли на громадських і тимчасових роботах та близько 5 тисяч безробітних проходили профнавчання», - йдеться у повідомленні.

Наразі в Полтавській області на обліку перебувають 28 тисяч безробітних осіб. З них, 25,7 тисяч осіб отримують допомогу по безробіттю. А кількість вільних вакансій нині становить 1,6 тисяч одиниць. Ще є відомості про 937 вакансій, які служби зайнятості отримали від інших джерел (не роботодавців).

Більшість безробітних, це робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування, складання обладнання та машин (26,5%), працівники сфери торгівлі і послуг (15,5%), представники найпростіших професій (13,1%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (10,3%).

Раніше, видання 05366 писало: «Безробіття та інфляція: озвучили прогноз курсу долара на 2021 рік». 

Кременчуцька міська рада
Полтавщина робота область безробітні службазайнятості Україна карантин коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
54 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии