
16:20, 18 січня 2021 р.
Надійне джерело
Поцупив водонапірну башту з території школи: на Полтавщині розшукали крадія

Як повідомляють на сайті Нацполіції, керівництво Вишняківської школи в Хорольському районі повідомило про крадіжку водонапірної башти.
Подія сталася 16 січня. На місце виїхали працівники районного відділу поліції. Вони з'ясували, що причетним може бути 50-річний місцевий.
Чоловік приїхав на територію школи розпиляв башту, що має висоту 11,5 метрів. Потім він трактором перевіз метал до свого гаражу.
Планував здати брухт та заробити. Сума збитків - 4 тис. грн. Про це повідомив Сергій Махно, начальник управління карного розшуку поліції.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.
Зламав домофон: у Кременчуці невідомий поцупив велосипед з під'їзду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Ванна прямокутна: класика, яка не втрачає актуальності
Новини компаній
11:00
Вчора
11:00
13 червня
12:34
12 червня
Оголошення
16:59, 14 червня
17:47, 3 червня
17:47, 3 червня
17:47, 3 червня
17:47, 3 червня
live comments feed...