![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Театр у Полтаві
11:43, 19 січня 2021 р.
Надійне джерело
Театр у Полтаві відіграв 150-ту виставу
Театр у Полтаві
![Театр у Полтаві відіграв 150-ту виставу Театр у Полтаві відіграв 150-ту виставу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Полтавський театр імені Гоголя відіграв свою 150-ту виставу. Нею стала вистава «Ніч перед Різдвом», передається на сторінці «Полтавський театр імені Гоголя» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, ця вистава стала улюбленою для публіки. Вперше її показали ще у 1995 році. Її поставив заслужений артист України Віталій Кашперський. А музику до цієї вистави написав також заслужений артист України - Віталій Скакун.
«З того часу вистава знайшла багато прихильників, у ній змінювалися виконавці, але деякі з них залишаються незмінними протягом всіх цих років, зберігаючи особливу атмосферу постановки», - йдеться у повідомленні.
А ось новий випуск спецпроекту «Гоголь#рампа» вже був створений автором, заслуженим журналістом України Наталією Святцевою.
Раніше, видання 05366 писало: «Три новорічні вистави покажуть у Полтаві».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
17:15, 16 липня
06:45, 24 липня
5
12:09, 13 липня
14:29, 17 липня
88
live comments feed...