• Главная
  • Турецька компанія виграла тендер на будівництво мосту у Кременчуці
Новий міст
09:05, 21 января 2021 г.
Надежный источник

Турецька компанія виграла тендер на будівництво мосту у Кременчуці

Новий міст
Турецька компанія виграла тендер на будівництво мосту у Кременчуці

Компанія Туреччини «DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.» виграла тендер на будівництво мосту в Кременчуці. Тендер був оголошений наприкінці жовтня 2020 року Службою автомобільних доріг у Полтавській області, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook

Як зазначається, тендер був оголошений на будівництво вантового мосту у нашому місті. Орієнтовна вартість будівництва- 11 248 800 000,00 грн. 

За даними «Укравтодору», почати будувати міст мають вже цього 2021 року. А загалом реалізувати проєкт планують протягом трьох років. 

«Новий міст у Кременчуці буде вантовим мостом за схемою 180+360+180. Запланована протяжність (разом з підходами) - 1,7 км. Світова практика засвідчує, що останні 20 років на прогонах більше 150 метрів прийнято будувати саме вантові мости», - йдеться у повідомленні. 

Так, даний проєкт з будівництва вантового мосту є менш матеріаломісткий, а тому він чинить менший негативний вплив на довкілля. Також,вантовий міст більш відповідає вимогам судноплавства. 

«Проєктом передбачається локалізація виробництва - 95% матеріалів будуть вітчизняного виробництва», - говорять у міськраді. 

Раніше, видання 05366 писало: «У Кременчуці продовжать ремонтувати Крюківський міст».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Міст #новийміст #Кременчук #будівництво #компанія #турецькакомпанія #Туреччина #Україна #судноплавство
12,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...