Як вибрати надійного постачальника кранового обладнання

 Щоб сучасне підприємство нормально функціонувало та приносило прибуток, у багатьох випадках потрібна наявність кранового обладнання, вибір якого слід здійснювати з урахуванням особливостей вантажів, експлуатаційних навантажень, специфіки технологічного процесу та інтенсивності експлуатації. Це основні фактори, але існує і багато інших моментів, які слід враховувати при виборі та покупці крана вантажопідйомного будь-якого типу.

Варто відзначити, що використання сучасної кранової техніки дозволяє істотно скоротити трудовитрати, а також підвищити продуктивність виробничої ділянки – але тільки за умови правильного вибору. Сьогодні кранове вантажопідйомне обладнання - https://kzpto.com.ua/uk/produkciya-kzpto/ пропонується у великому асортименті, тому особливих труднощів при покупці не виникне, головне - відповідально підходити до вирішення цього питання.

Виробництво вантажопідіймальних кранів
Виробництво вантажопідіймальних кранів

Відомо, що при виробництві кранів застосовуються різні метали та комплектуючі. Правильний підбір металу та основних агрегатів має величезне значення, тому що це безпосередньо впливає на їх продуктивність, надійність і довговічність. Також варто враховувати, що багато в чому на довговічність і функціональність кранового обладнання буде впливати те, у яких саме умовах відбувається експлуатація кранової техніки.

Відзначимо, що на вітчизняному ринку пропонуються крани різного типу та комплектації, розраховані на використання у певних умовах. Незалежно від типу і моделі кранового обладнання, воно обов'язково повинно мати надійну систему безпеки. Особливо це стосується до барабану з тросом, який повинен моментально блокуватися у разі виникнення аварійної ситуації. Оптимально, якщо кран буде укомплектований додатковими пристроями безпеки: обмежувачем вантажопідйомності, кінцевими вимикачами підйому-опускання та пересування тощо.

Залежно від наявних завдань, особливостей переміщуваних вантажів і умов на майданчику, що обслуговується, вибирається конкретний тип крана. Зокрема, на вітчизняних підприємствах найбільш затребуваними є:

  • мостові опорні та підвісні крани;
  • опорні та підвісні кран-балки - https://kzpto.com.ua/uk/kran-balka-oporna/;
  • козлові та напівкозлові крани;
  • грейферні крани.

Саме такі різновиди кранової техніки випускає Київський завод підйомно-транспортного обладнання, продукція якого відрізняється відмінною якістю, надійністю та безпекою. Багато в чому це пов'язано з тим, що на всі крани, котрі виготовляються тут, встановлюються основні вузли та агрегати від провідних європейських компаній:

  • PodemCrane (Болгарія);
  • BF Bauer (Німеччина);
  • SEW-Eurodrive (Німеччина);
  • Siemens (Німеччина);
  • Schneider Electric (Франція).

Мостові крани КЗПТО

Незважаючи на установку комплектуючих від таких відомих світових виробників, ціни на крани КЗПТО – цілком доступні. А при нестачі оборотних коштів замовники можуть придбати необхідний кран у лізинг, розтягнувши тим самим його оплату на досить тривалий період.

Співпрацюючи з Київським заводом ПТО, ви зможете розраховувати на професійні консультації досвідчених фахівців, які з урахуванням усіх вимог та основного напрямку виробничої ділянки готові спроектувати, виготовити та змонтувати кран за місцем його експлуатації. На всі крани, що випускаються тут, надаються гарантійні зобов'язання, після закінчення терміну яких можливе післягарантійне обслуговування протягом усього періоду експлуатації техніки.

Дізнатися актуальні ціни на крани КЗПТО та інші подробиці ви можете на заводському сайті - kzpto.com.ua.

КЗПТО в соціальних мережах

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
15 просмотров в феврале
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии