• Главная
  • Найкращим учасникам ЗНО в Україні платитимуть стипендію
ЗНО
12:40, 30 января 2021 г.
Надежный источник

Найкращим учасникам ЗНО в Україні платитимуть стипендію

ЗНО
Найкращим учасникам ЗНО в Україні платитимуть стипендію

В Україні найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) щомісяця платитимуть стипендію. Її сума сягатиме 10 тисяч гривень, передається на сайті президента України Володимира Зеленського.

Як зазначається, переможцям всеукраїнських учнівських олімпіад планують сплачувати разову премію у сумі 20 тисяч гривень. А переможцям міжнародних олімпіад – разово 100 тисяч гривень. 

«Я підписав указ щодо премій, стипендій і грантів для найрозумніших, найталановитіших учнів України. Наразі уряд готує порядки їхніх нарахувань», – розповів Володимир Зеленський.

Так, за результатами ЗНО передбачать 250 стипендій для 10 учнів з кожного регіону України. В разі, якщо випускник прийме рішення навчатися в українському виші. 

«Щороку буде визначатися топ-10 найкращих учнів кожної області за результатами ЗНО. Кожен з цих учнів буде отримувати стипендію – 10 тисяч гривень щомісяця. Тобто всього 120 тисяч за рік кожен», – додав Президент. 

Крім цього, кожного року в Україні виділятимуться президентські гранти для здобуття вищої освіти за кордоном – у вишах США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Канади, Японії, Китаю, Південної Кореї.

«Обов’язкова умова: після здобуття диплома – повернення в Україну та робота на державній службі протягом трьох років», – пояснив Володимир Зеленський.

Раніше, видання 05366 писало: «Дітям-сиротам і позбавленим піклування збільшили стипендії».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Гроші #кошти #стипендія #навчання #ВНЗ #університети #інститути #Україна #бюджет #президент #Зеленський
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...