• Кременчужанин здобув "бронзу" на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби
10:12, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Кременчужанин здобув "бронзу" на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

24 по 25 січня в Запоріжжі пройшов міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна, пише Полтавщина спорт.

На змагання з боротьби поїхав й кременчуцький спортсмен Владислав Іваніна. Всього в турнірі змагалося дві країни - Польща та Україна. Бої проходили серед юніорів 2001-2001 р. н.

Кременчужанин представляв Полтавщину на турнірі. Він виборов "бронзу" у ваговій категорії до 72 кг.

Владислав переміг запоріжанина Ярослава Путрова та Павла Біленка з Дніпропетровщини. А от в півфіналі програв дніпрянину Станіславу Соболю.

В бою за "бронзу" Владислав подолав Костянтина Тишевського з Дніпропетровської області й привіз додому медаль міжнародного турніру.

До змагань спортсмена готував тренер Сергій Бузько.

Кременчуцькі борці здобули нагороди на Чемпіонаті області з греко-римської боротьби