• Главная
  • Нарахування податку: власники квартир отримають квитанції
«Зайві» метри
13:01, 2 февраля
Надежный источник

Нарахування податку: власники квартир отримають квитанції

«Зайві» метри
Нарахування податку: власники квартир отримають квитанції

В Україні вже цього року до 1 липня громадяни отримають квитанції на сплату податків за «зайві» квадратні метри. Це стосується власників квартир, площа яка більша за 60 квадратних метрів, передає «Інсайдер UA». 

Як зазначається, не доведеться платити цей податок тим, у кого квартира розділена. Тобто, на кожного власника припадає менше 60 квадратів метрів. 

Аналогічна ситуація з власниками будинків, більших за 120 квадратних метрів. Їм також доведеться сплатити податок за «зайві» квадратні метри. Але, якщо в будинку є декілька власників на яких записано менше 120 квадратних метрів, цього податку вдасться уникнути. 

В разі, якщо людина володіє будинком і квартирою загальною площею менше 180 квадратів метрів, то сплати цього податку, поки що, теж вдасться уникнути. 

Сплатити податок необхідно протягом 60 днів із моменту отримання квитанції. Цього року доведеться витягти з кишені 70,84 гривень за кожен «зайвий» квадратний метр. Є власники квартир, або будинків, які в загальному мають сплатити до 5000 гривень такого податку. 

Раніше, видання 05366 писало: «Назвали чисту середню зарплатню в Україні у 2021 році». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Податок #квитанції #квадратніметри #Україна #будинок #квартира #власники #гроші
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...