• Главная
  • Трудові в додатку "Дія": в Україні введено електронні книжки
09:42, 7 февраля
Надежный источник

Трудові в додатку "Дія": в Україні введено електронні книжки

Трудові в додатку "Дія": в Україні введено електронні книжки

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, трудовий стаж буде видно на єдиному порталі державних послуг "Дія".

Верховна рада вже проголосувала за законопроєкт про введення електронних трудових книжок. Можна буде переглядати свій стаж в "Дії" в кабінеті громадянина.

Однак на перехід виділили 5 років. Протягом цього часу українці будуть переходити на цифрові книжки. А дані з паперових мають перенести в Держреєстр застрахованих осіб. За вимогою працівника роботодавець може заповнювати паперові книжки паралельно.

Облік трудової діяльності проводитимуть в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Дані до Пенсійного фонду як скановані чи оцифровані копії трудової книжки з обов’язковим електронним підписом будуть вноситися роботодавцем або працівником.

Завдяки таким електронним книжкам пенсії призначатимуть автоматично. Втім, наразі громадяни можуть надати відомості про заробітну плату за період до 2000 року (до запровадження персоніфікованого обліку). А також пропрацювати ще (підвищення до пенсії на 0,5–0,75 % за кожний повний місяць роботи після досягнення пенсійного віку)

Закон про дистанційну працю розглянуть в другому читанні

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#трудова #кабмін #вр #дія #електронна #пенсійний #стаж
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...