![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Водії тролейбусів
18:00, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело
У Кременчуці вже курсує більша кількість тролейбусів
Водії тролейбусів
![У Кременчуці вже курсує більша кількість тролейбусів У Кременчуці вже курсує більша кількість тролейбусів](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Кременчуці після навчання до роботи змогли приступити дев’ять нових водіїв тролейбусів. Завдяки цьому, кількість одиниць цього транспорту на маршрутах збільшилася, передається на сторінці «Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» проводить професійну підготовку водіїв тролейбусів. У подальшому вони залишаться працювати на цьому ж підприємстві.
«Сьогодні на міські маршрути вийшло 51 одиниць електротранспорту та 9 автобусів. Наразі на підприємстві працює 114 водіїв тролейбусів. При цьому, проводиться набір нової групи», - йдеться у повідомленні.
Майбутніх водіїв тролейбусу під час занять навчають теорії та практичним навичкам водіння тролейбусу.
«Теоретична частина занять проходить у двох спеціально обладнаних класах, де вивчають ази водійського мистецтва, правила дорожнього руху, а також водії здобувають навички технічного обслуговування тролейбуса», - пояснили у міськраді.
Раніше, видання 05366 писало: «Куди поїхати на День закоханих в Україні».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
19:07, 18 липня
live comments feed...