• Головна
  • Дають 100 тисяч: у Кременчуці оголосили конкурс соцпрограм
Фінансування проєктів
16:32, 22 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Дають 100 тисяч: у Кременчуці оголосили конкурс соцпрограм

Фінансування проєктів
Дають 100 тисяч: у Кременчуці оголосили конкурс соцпрограм

У нашому місті оголосили конкурс соціальних програм та проєктів громадських організацій. Таким чином мають намір підтримати соціальні та громадські ініціативи населення міста, передається на сторінці «Управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, метою цих конкурсів також є вирішення соціальних проблем у молодіжному середовищі, збільшення інвестицій у соціальну сферу.

Фінансову допомогу планують надати громадським організаціям Кременчука для реалізації проєктів (програм), які пов’язані з:

- збереженням навколишнього середовища;

- розвитком молодіжної культури;

- популяризацією спорту та здорового способу життя;

- розвитком неформальної освіти;

- національно-патріотичним вихованням молоді;

- розвитком лідерства та волонтерського руху серед молоді. 

Уже відомо, що для того, аби взяти участь в конкурсі необхідно подати саму заявку на участь, копії свідоцтва про реєстрацію, копії Статуту (Положення), довідки (або її копії) про включення організації до реєстру неприбуткових організацій, копії звіту про використання коштів організації за минулий рік. 

А ще, заповнені форми проєкту (програми) оригінал і три копії, рішення керівного органу організації про затвердження проєкту або програми, завірене печаткою Організації, рекомендаційний лист (від органу місцевого самоврядування або громадських організацій, або наукових установ чи незалежних фахівців з проблем, на вирішення яких спрямовано проєкт (програму). Ще необхідні листи-підтвердження інших організацій у разі, коли проєкт (програма) передбачає їх участь як співвиконавців.

«Конкурс проводиться з 22 лютого по 22 березня 2021 року. Останній термін подання заявок на участь у конкурсі – 22 березня 2021 року. 

Оголошення переможців конкурсу відбудеться до 26 травня 2021 року», - йдеться у повідомленні. 

Подати заявку на участь в конкурсі можна в управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міськради за адресою: 39600, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 523. Час прийому: щодня з 10:00 до 16:00, крім вихідних та святкових днів. Телефон для довідок: 75-78-05. 

Раніше, видання 05366 писало: «Різке потепління прогнозують синоптики в Україні».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конкурс #заявки #Кременчук #проєкт #гроші #кошти #фінансування #громадськіорганізації #Полтавщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...