
«Подякуй вчителю»
17:44, 18 березня 2021 р.
Надійне джерело
Кампанія «Класний вчитель»: успішні українці дякують своїм педагогам
«Подякуй вчителю»

В Україні успішні громадяни, які досягли успіху в житті, долучилися до фінального етапу кампанії «Класний вчитель», який називається: «Подякуй вчителю». Такий проєкт запустили з метою нагадати всім українцям про важливість ролі педагогів у розвитку особистості кожної дитини, передається на сторінці «Міністерство освіти і науки України» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, в Україні зняли зворушливий відеоролик, в якому дорослі люди, які стали успішними та відомими, подякували своїм вчителям і закликають зробити це кожного з нас.
«Навіть через роки після останнього дзвоника ми пам’ятаємо тих вчителів, які зіграли вирішальну роль у виборі майбутньої професії, надихнули на втілення мрій або просто повірили у нас», - йдеться у повідомленні.
Так, учасниками знятого відеоролику стали телеведуча Наталія Мосейчук, стронгмен Сергій Конюшок, дослідниця Антарктиди Марія Павловська, письменниця Таня Стус та заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.
Всіх українців закликають приєднатися до цієї справи та подякувати своїм вчителям.
Раніше, видання 05366 писало: «Кіберспорт, секції, челенджі: як зміняться уроки фізичного виховання».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:05
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Оголошення
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада
09:31, 29 листопада