• Головна
  • Інтравітреальні ін’єкції препаратом АЙЛІЯ (Bayer) в Кременчуці
14:39, 26 березня 2021 р.
Надійне джерело

Інтравітреальні ін’єкції препаратом АЙЛІЯ (Bayer) в Кременчуці

  Інтравітреальні ін’єкції препаратом АЙЛІЯ (Bayer) в Кременчуці

Інтравітреальні ін’єкції препаратом АЙЛІЯ (Bayer) в Кременчуці 

УВАГА! Ін’єкцію препарату Айлія® слід завжди проводити в належних асептичних умовах, тому в нашому ОЦ «Окулюс»,  всі ін’єкції робляться в операційній, стан якої щомісяця контролюється СЕС.  Крім того, ми спостерігаємо за пацієнтами  протягом 1 тижня після ін’єкції, для своєчасного лікування можливого інфекційного ускладнення, з обов’язковим А-скануванням, яке робиться безкоштовно. Окулюс в Кременчуці дотримується всіх вимог щодо зберігання, введення Айліі, та контролю ефективності після ін’єкцій препарату. Ми працюємо по договору з прямим постачальником (Bayer), без посередників, вартість одного введення для пацієнта складає 5700 гривень.

 тел. 0(68)022-33-88, 0(50)715-93-71

вул.Гвардійська 11-А

В ОЦ «Окулюс», на постійній основі, для пацієнтів діють картки знижок 5% та 10%, робимо розстрочку на всі види лікування та оперативні втручання!

Інтравітреальне введення або інтравітреальні ін’єкції– це процедура введення лікарського препарату безпосередньо в простір задньої частини ока, що називається склоподібним тілом. Це дуже тонка робота, яку може проводити лише досвідчений офтальмолог в Кременчуці. Інтравітреальне введення забезпечує високоефективну, цілеспрямовану медикаментозну терапію, максимізуючи терапевтичну доставку ліків у задню камеру ока,  при мінімізації загальної токсичності.

Як проводяться інтравітреальні ін’єкції?

Інтравітреальне введення – це амбулаторна операція із місцевою анестезією гелем або очними краплями. Іноді може бути застосована незначна ін’єкційна анестезія.

Далі, око та повіки дизенфікують розчином повідон йоду, (якщо є алергія, іншим антисептиком) що є дуже ефективним для знищення бактерій, котрі живуть навколо очей. Після цього, око та повіки фіксуються інструментом (дзеркало) – це допомагає точно адресувати ліки. Ін’єкція проводиться дуже маленькою (інсуліновою) голкою у білу частину ока. Як правило, пацієнти відчувають під час введення препарату деякий тиск в оці. Після уколу, хірург офтальмолог знімає з повіка дзеркало та очищує око. Увесь процес займає від 10 до 15 хвилин. Одразу після інтравітреального введення, спеціаліст може перевірити внутрішньоочний тиск. Унаслідок інтраветріальної ін'єкції ВОТ може тимчасово піднятися. Але, за нормою, повертається до базових показників вже за кілька хвилин. У пацієнтів, в яких виявлена глаукома, стабілізація тиску після внутрішньоочного введення ліків відбувається більш повільно, і цей процес потрібно контролювати.

Як треба поводитися після інтравітреального введення Айліі?

В основному, ніяких обмежень не існує, окрім дотримання гігієни ока після інтравітреальної ін’єкції, яка запобігає інфікуванню. Але, якщо Ви відмічаєте симптоми ускладнень, то необхідно терміново повідомити про це зручним для вас способом, в «Окулюс»! Повинні насторожити такі симптоми:

  • Біль в оці, або дискомфорт, якого не було раніше
  • Підвищення ступені розмитості чи “плавучості” при погляді на об’єкти через день після ін’єкції
  • Надмірна чутливість до світла
  • Зниження зору
  • Підвищення температури тіла

Інколи, після інтравітреального введення може з'явитися відчуття, ніби щось потрапило в око – це звичайна реакція на повідон йод, який використовується для очищення очей перед процедурою. Для полегшення симптомів сухості та подразнення поверхні ока, рекомендовано застосовувати штучні сльози (бажано із стерильними одноразовими крапельницями).

Через 2-3 тижні після ін'єкції необхідно буде знову відвідати ОЦ «Окулюс», щоб лікар переконався у результативності лікувального заходу та міг призначити інші процедури (за необхідністю). Терміни наступного візиту визначаються індивідуально – залежно від стану конкретної людини.

Із причини певних хронічних захворювань очей, можуть знадобитися повторні інтравітреальні ін’єкції та регулярні офтальмологічні огляди. До таких випадків відносяться: діабетичний макулярний набряк, оклюзія вени сітківки, вікова макулярна дегенерація (ВМД).

Повторні інтравітреальні введення зазвичай безпечно переносяться протягом кількох років. Необхідність повторної ін'єкції визначається під час клінічного огляду, часто, із використанням таких методів діагностики як оптична корегентна томографія (ОКТ).

ПОКАЗАННЯ: Препарат Айлія® в Кременчуці показаний дорослим пацієнтам для лікування: y неоваскулярної (вологої) вікової макулодистрофії (ВМД); y порушень зору через набряк макули, що розвинувся внаслідок тромбозу вен сітківки (тромбозу гілки центральної вени сітківки (ТГЦВС) або тромбозу центральної вени сітківки (ТЦВС)); y порушень зору внаслідок діабетичного набряку макули (ДНМ); y порушень зору внаслідок міопічної хоріоїдальної неоваскуляризації (мХНВ).

ПРОТИПОКАЗАННЯ: Підвищена чутливість до афліберсепту або до будь-якої з допоміжних речовин. y Активна або підозрювана окулярна чи періокулярна інфекція. y Активне тяжке запалення інтраокулярних структур.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ Препарат Айлія® застосовують тільки у вигляді інтравітреальних ін’єкцій (ін’єкції у склисте тіло), які виконує кваліфікований лікар з досвідом проведення інтравітреальних ін’єкцій.При набряку макули, що розвинувся внаслідок тромбозу вен сітківки, лікування проводиться 1 раз на місяць, з інтервалом1 місяць, 3 місяці підряд. Терапію препаратом Айлія® слід припинити, якщо в ході лікування відсутні поліпшення функції зору та отримано відповідні результати об’єктивного дослідження. Терапія у режимі 1 раз на місяць триває до досягнення максимальної гостроти зору і/або зникнення ознак активності захворювання.При діабетичному набряку макули,Айлія® вводиться по 1 ін’єкції 1 раз на місяць впродовж 5 місяців поспіль, після чого застосовують по 1 ін’єкції 1 раз на 2 місяці, як підтримуюча доза.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Препарат Айлія® в Кременчуці #неоваскулярної (вологої) вікової макулодистрофії (ВМД); y порушень зору ч #аілія #окулюс #тромбозу вен сітківки (тромбозу гілки центральної вени сітківк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...