Проєкти 6 учнів ліцею «Політ» перемогли в обласному конкурсі МАН

Проєкти 6 учнів ліцею «Політ» перемогли в обласному конкурсі МАН, Анастасія Репніна

З 25 проєктів, які учні ліцею «Політ» презентували на обласному конкурсі МАН, визнання отримали цілих 17 проєктів. А 6 з них, стали переможцями й у подальшому будуть представлені на ІІІ етапі інтелектуальних змагань юних науковців, передається на сторінці «Ліцей «Політ» в соцмережі Facebook

Як зазначається, 29 березня 2021 року в Полтавській облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія закриття II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. 

«Результати участі наших ліцеїстів і ліцеїстоквражають! Наш науковий поступ упевнений та потужний!», - йдеться у повідомленні. 

Перше місце здобули Марія Коломієць (група Л-9А) секція «Українська література», Володимир Федоренко (група Л-11Г) секція «Астрономія та астрофізика», Даніїл Хмельницький (група Л-10В) секція «Електроніка та приладобудування», Тімур Ткаченко (група Л-10Г) секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», Владислав Федірко (група Л-10В) секція «Комп’ютерні системи та мережі» та Теодор Котляров (група Л-9В) секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми». 

Раніше, видання 05366 писало: «Кременчужанин переміг у змаганні зі складання кубика Рубіка».  

Ліцей «Політ»
Ліцей Політ МАН Полтава область перемога проєкти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
96 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии