Creatium.io – конструктор сайтів з багатолітньою історією

Розробка конструктора відбувалася з ціллю подальшого процесу створення лендингових сторінок. Декілька років плідної роботи призвели до того, що конструктор став більш досконалим і викликав інтерес у широкого кола користувачів. Починаючи з 2014 року почалася спільна робота конструктора з платформою ЛП. Це тривало близько 4 років. Уже у 2018 році редактор вирішив відділитися та розробив власний бренд Creatium. Його особливість стала полягати в тому, що він почав працювати з багатосторінковими і односторінковими сайтами.

На сьогодні Creatium є багатофункціональним конструктором зі зрозумілим інтерфейсом. Його активно використовують початківці. Для рішення питань бізнесу у конструкторі пропонується близько 1000 вже готових шаблонів. Окремо можна ознайомитися з рекомендаціями по налаштуванню СЕО для подальшої індексації сайтів у мережі інтернет.

Користувачі надають перевагу конструктору Creatium, так як у ньому реалізовано zero-блок, який дозволяє створювати унікальні сайти. Наявність zero-блок дає можливість працювати із шарами, на кожному із яких можна розміщувати елементи. Є можливість створити анімований текст, приховати частину зображення та виконати інші дії. Можна знайти лічильники з розширеними налаштуваннями, прискорити налаштування сайту. Для забезпечення зв’язку є можливість використання чату з розробниками.

Розробка конструктора Creatium почалася ще у 2009 році, але масовим продуктом він став у 2011 році. Протягом 10-ти років постійних удосконалень створення сайтів за допомогою цього конструктора стало доступним для кожного користувача. Починаючи з 2018 року, за допомогою цього конструктора було створено близько 100 тисяч сайтів. Під час реєстрації кожний користувач має 14 днів безкоштовного доступу. Це дає можливість вивчити базові інструменти конструктора та створити декілька простих сайтів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
13 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии