Спростовуємо чутки про платіжки за газ, - ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг»

Спростовуємо чутки про платіжки за газ, - ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг»

До Центру обслуговування споживачів (ЦОС) почастішали звернення із питанням про відсутність нарахування плати за газ у платіжках за березень 2021 року.

Люди стурбовані чутками про те, що платіжки можуть виставити аж на початку травня і доведеться платити за два місяці одразу, тощо. Натомість такі чутки безпідставні.

Запевняємо, що Департамент обліку природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» як і раніше веде облік спожитого газу для передачі цих даних постачальникам.

За підсумками останнього місяця ця робота триває довше, оскільки дані обраховуються не для одного постачальника, а для кількох.

Керівництво ТОВ «Кременчукгаз-Постачання» прийняло рішення про припинення постачання газу населенню у березні-квітні 2021 року із об’єктивних причин (про це можна дізнатися тут - http://surl.li/nwnq).

Згідно законодавства, побутові споживачі із 13 березня 2021 року отримують газ від НАК «Нафтогаз України» - так званого Постачальника Останної Надії (ПОН).

Розподільна організація надасть постачальникам інформацію щодо нарахованих кубів за березень-місяць після 15 квітня 2021 року. Саме зараз триває перехідний період – споживачі укладають нові угоди з новими постачальниками.

Серед них місцевий - ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», в якого вже близько 15 тисяч споживачів. А значить: цим людям зрозуміло, від кого вони отримуватимуть платіжки.

Решта містян також може не хвилюватися, бо до кожного будинку обіцяють прийти фахівці і відповісти на всі питання, допомогти з переоформленням.

Принаймні завжди можна подзвонити у ЦОС: +380536780404 +380672897892.

Поки триватиме перехідний період, можливі затримки у звичних для нас процесах – у термінах нарахувань, зокрема. Крім того, будуть налагоджені взаємовідносини із Єдиною комунальною системою «VAS», що надсилає платіжки в Кременчуці, щодо надання інформації по нарахуванню за природний газ у загальні платіжки.

Підстав для занепокоєння немає, бо оператор діє в рамках законодавства та виконує свої обов’язки перед споживачами.

газ полтавщина тарифи розподіл уряд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
803 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии