Транспорт їздитиме вранці та увечері: що кажуть у виконкомі Кременчука

Транспорт їздитиме вранці та увечері: що кажуть у виконкомі Кременчука

Як вирішила комісія ТЕБ і НС в Полтаві, до розкладу міського транспорту внесено зміни.

До 19 квітня на території області в частині транспортного забезпечення діють обмеження, встановлені протоколом регіональної комісії ТЕБ і НС №8 від 13.04.2021.

"Міське, приміське і міжміське сполучення функціонуватиме із 19 квітня лише в межах підвезення працівників критичної інфраструктури і тільки у визначений час – із 06:00 до 10:00 год. та з 16:00 до 19:00 год", - йдеться в повідомленні.

Орендований підприємствами транспорт повинен мати таблички «Спеціальні перевезення». Маршрути таких перевізників мають бути погоджені в патрульній поліції міста.

Усі пасажири мають носити паспорт та довідку з місця роботи, спецперепустку. У орендованих автобусах кількість пасажирів має відповідати кількості сидячих місць.

З 19 квітня 2021 року забороняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним (міським, внутрішньообласним тощо) та залізничним транспортом, крім:

4.1. транзитних перевезень;

4.2. перевезень працівників/персоналу підприємств, установ, організацій, що віднесені до об’єктів критичної інфраструктури (медичний персонал лікувальних установ, працівники підприємств життєзабезпечення, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, управління Служби безпеки України, Збройних сил України, рятувальних підрозділів, закладів освіти та осіб, які супроводжують школярів 1-4 класів і дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти, тощо), за перепустками/довідками, виданими за місцем роботи, а також виданими органами місцевого самоврядування за місцем проживання/роботи на маршрутах відповідно до схем, розкладу руху, розроблених, поданих та узгоджених між перевізниками усіх форм власності та організаторами/замовниками з обов’язковим встановленням організації перевезень виключно в часових інтервалах із 06:00 до 10:00 год. та з 16:00 до 19:00 год.;

4.3. перевезень приміським залізничним транспортом виключно переліку осіб, визначеного в п.п. 4.2. цього пункту за перепустками/довідками з забезпеченням завантаженості не більше 50 відсотків місць від кількості місць для сидіння та суворого дотримання всіх протиепідемічних вимог;

4.4. перевезень легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія в яких не більше 5 осіб без урахування дітей віком до 14 років;

4.5. перевезень службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ критичної інфраструктури у межах кількості для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

4.6. перевезень пасажирів автомобільного транспорту в міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки.

У Кременчуцькому виконкомі повідомили, що обмеження неприйнятні та відправили листи зі зверненнями до Полтавської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівників Полтавської ОДА із закликом скасувати додаткові обмеження по часу в роботі громадського транспорту Кременчука.

перепустки транспорт кременчук виконком
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
641 просмотр в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии