• Главная
  • Кременчужани проти забудови паркових зон міста без врахування думки громади, вимагають мараторію на забудову
14:25, 7 мая

Кременчужани проти забудови паркових зон міста без врахування думки громади, вимагають мараторію на забудову

Кременчужани проти забудови паркових зон міста без врахування думки громади, вимагають мараторію на забудову

Голова правління ГО «Екорух «ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА» Геннадій ТЕРТИЧНИЙ заявив міській владі про побажання, аби думку громади враховували при забудові парків міста Кременчука.

Заяву  “Щодо врахування громадських інтересів у проекті «Внесення змін до детального плану території центральної частини міста Кременчука Полтавської області” він направив міському голові та оприлюднив текст у соцмережах.

На своїй сторінці Тертичний зазначає:

1.Пропоную чиновникам та депутатам Кременчуцької міської ради Полтавської області підготувати та прийняти рішення, щодо Введення мораторію на нове будівництво в межах центральної планувальної зони міста Кременчук. Заборонити здійснення підготовчих та будівельних робіт по новому будівництву та реконструкції зі зміною існуючих геометричних параметрів будівель. Зробити виключення лише для реставрації, капітальний ремонт існуючих будівель, в Межах існуючих геометричних параметрів, будівництво, реконструкцію об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури, будівництво, реконструкцію об’єктів соціальної інфраструктури. При реконструкціях, суворе дотримання геометричних параметрів, збереження фасаду та заборона на збільшення поверховості.

2.При підготовці рішення приділити увагу на екологічність Кременчука та майбутній розвиток туризму.

3.Також прошу перевірити та надати інформацію, стосовно переліку будівництв у центральній частині Кременчука, особливо у паркових зонах, чи витриманні норми будівництва ДБН, планування будівництва згідно генплану, на яких підставах були надані земельні ділянки (аукціон/без акціону), скільки повинні сплачувати оренди за земельну ділянку та чи мають заборгованність по оренді землі, чи вносилися кошти на розвиток інфраструктури міста та чи мають приписи/заборону на будівництво тощо. Перелік декілька із багаточислених капітальних споруд, початок будівництва та заплановані будівництва: - парк Придніпровський (кафе Барбарис, На Дровах, Ілона, Папина паста та щойно збудоване біля театру кафе та ін.); - багатоповерхівка на площі Перемоги навпроти отелю Кремінь; - двухповерхова будівля с мансардою та гаражами на декілька власників, з виїздом на футбольну площадку парка Ювілейний напроти басейну Нептун; - багатоповерхівка на вул. Логвінова (сквер Пушкарьова), скільки поверхів повинно бути згідно містобудівних умов?; - на місці знищенего парку МЮДа (Амстор/Сільпо), вул. Халаменюка, планується нове будівництво - Вірменська церква, нічого проти церкви та вірменської громади не маю, але виділення земельної ділянки під питанням, тим більше такою величезною ціною.

Забруднене промислове місто, а у асфальт закатали тисячі здорових дерев, щоб побудувати одноповерховий торговий “сарай”, а дітям обіцяли зимовий каток, так нічого і не зробили; - житловий комплекс “Дніпровська Рив’єра”, вул. Богдана Хмельницького, 3 (набережна частина Кременчука), чи виконанні всі умови?; - земельну ділянку по бульвару Пушкіна та по вул. Першотравневій,22-А, де пропонується нове будівництво дев’яти секцій багатоквартирних житлових будинків з вбудованоприбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом, повернути громаді та зробити рекреаційну зону для відпочинку мешканців Кременчука, тим більше, що фактично - це продовження скверу Пушкіна.

4. Включити до складу депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури представника від громадськості (не на кшталт членів виконкому).

Офіційно! Міському голові МАЛЕЦЬКОМУ В.О., Начальнику управління містобудування та архітектури ВОЛОЩЕНКО О.Г.,...

Опубликовано Геннадием Тертычным Пятница, 7 мая 2021 г.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#парк #місто #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...