• Главная
  • Уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго
12:40, 20 мая
Надежный источник

Уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго

Уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго

Уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго, про це повідомляє Денис Шмигаль.

Від 20 травня уряд більше не регулює ціни на газ для теплокомуненерго. І, відповідно, не зобов'язує "Нафтогаз" продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною.

Всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно.

"Це ще один важливий крок до створення повноцінного ринку газу. Це крок, який нарешті дасть можливість місцевій владі взяти відповідальність перед людьми за тарифи на тепло та гарячу воду", -зазначив очільник уряду.

Шмигаль додав, що неефективність менеджерів комунальних підприємств більше не буде покриватися фіксованою ціною на газ. Тепер всі ТКЕ, більшість з яких належить місцевій владі, будуть укладати контракти із газопостачальними компаніями самостійно:

"Доручив Мінрегіону та Міненергетики протягом трьох тижнів виконати всі положення меморандуму між Урядом та головами міст України. Міністерства мають надати пропозиції щодо законопроєкту про погашення заборгованості за різницю в тарифах перед ТКЕ", - заявив Денис Шмигаль.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тепло #гроші #ціни #уряд
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...