• Главная
  • Офіційна відповідь АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» деяким кременчуцьким ЗМІ
15:45, 21 мая

Офіційна відповідь АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» деяким кременчуцьким ЗМІ

 Офіційна відповідь АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» деяким  кременчуцьким ЗМІ

Протягомкількох останніх днів,у деяких кременчуцьких ЗМІ з’явилися статті, які викривляють ситуацію, що склалася навколо відсутності електропостачання у деяких населених пунктах Кременчуцького району. Зауважуємо, що у публікаціях мали місце суб’єктивні думки певних авторів цих видань. Вважаємо за необхідне викласти свою точку зору.

15 та 18 травня, у результаті протиправних дій невідомих осіб, що вчинили крадіжку на двох повітряних лініях, які обслуговуються Великокохнівською філією АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», без електроенергії залишилися мешканці населених пунктів Новогалещинської ОТГ (Василенки (12 побутових споживачів), Заруддя (59 побутових та 3 юридичні споживачі), села Бондарі (74 побутових та 15 юридичних споживачів), Остапці (29 побутових та 1 юридичний споживач), Ревівка (43 побутових та 1 юридичний споживач), смт Нова Галещина, та Пришибської сільської ОТГ Єрестове (25 побутових та два юридичних споживача).

Всі мережі, які були викрадені, збудовані і є власністю оператора системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Вони задіяні у постійній схемі розподілу електроенергії споживачам.

Товариство повідомило про факти крадіжки на лінію 102, було подано письмові повідомлення поліції. Реакція з боку правоохоронців відсутня і цей факт дуже нас непокоїть. Зважаючи на велику соціальну значимість даної проблеми, персонал і техніка компанії були направлені на виконання відновлювальних робіт. Але на територію ТОВ «Біланівський ГЗК», де знаходиться вкрадена лінія, представників Товариства не допустили, тим самим перешкоджаючи роботі енергетиків.

 Блокування спецтехніки

Товариства та створення штучних перепон тривало весь день, про що свідчать наступні кадри.

У даній ситуації дивує реакція органів місцевого самоврядування.

Незважаючи на протиправну поведінку третіх осіб, пов’язану з самовільним викраданням опор (електропроводів та обладнання), представники громад штучно створюють імітацію бурхливої діяльності, проте жодного дієвого реагування не вживають. Ми сподіваємося на розуміння та вирішення даної проблеми спільними зусиллями.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#електроенергія #світло #Полтаваобленерго #СМІ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...