Новини компаній
17:52, 21 травня 2021 р.

Паучі VELO ICE COOL STRONG

Новини компаній
Паучі VELO ICE COOL STRONG, фото-1

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Сьогодні на ринку України постійно з'являються різні продукти, що дозволяють споживачам інакше поглянути на звичні речі. Споживання нікотину не стало винятком: виробник «Бритіш Американ Тобакко» (British American Tobacco) пропонує всім повнолітнім споживачам нікотину спробувати новий продукт під брендом VELO — нікотинові подушечки без тютюну.

У їх складі знаходяться мікрокристали целюлози, вода, нікотин, а також певні ароматизатори і підсолоджувачі. Продукція VELO за зовнішнім виглядом нагадує невеликі паучі білого кольору. Вони не залишають неприємного запаху на одязі і волоссі, а їх використання абсолютно непомітне для людей навколо. Багато в чому це обумовлено відсутністю в складі тютюну, а з ним і відсутністю попелу та диму. Паучі також виготовляються за спеціальною запатентованою формулою, завдяки якій відбувається рівномірне виділення нікотину протягом усього споживання.

Нікотинові подушечки представлені широким різноманіттям смаків, починаючи від тропічних фруктів і м'яти, закінчуючи паучами зі смаком журавлини. На окрему згадку заслуговують VELO ICE COOL, адже вони мають підвищений рівень міцності та їм віддають перевагу багато досвідчених споживачів паучів. Причина – освіжаючий присмак м'яти і середня, але не найвища, кількість нікотину в складі.

Кому підійдуть нікотинові паучі VELO ICE COOL STRONG

Якщо ви ніколи раніше не споживали продукцію бренда, рекомендується починати не зі смаку ICE COOL STRONG, а з найменшої міцності – 2 крапки. Рівень міцності легко визначити: він вказаний в описі до товару на офіційному сайті, а також позначається у вигляді декількох крапок на кришці банки.

В актуальній лінійці тільки смаки BERRY FROST MEDIUM MINI і TROPIC BREEZE MEDIUM MINI мають 2 крапки — мінімальний рівень міцності з доступних на сьогодні. Такі паучі підійдуть тим, хто тільки збирається почати знайомство із продукцією VELO.

Якщо ви вже якийсь час використовуєте нікотинові подушечки і хочете спробувати більш міцні смаки, зверніть увагу на ICE COOL STRONG. У цих паучів рівень міцності позначений у вигляді 3 крапок, що є оптимальним варіантом для тих, хто вже деякий час використовує VELO для отримання нікотинового насичення.

Склад усіх паучів незмінний незалежно від їх смаку і міцності. Різниться тільки набір підсолоджувачів і ароматизаторів. Виняток становлять тільки TROPIC BREEZE та BERRY FROST, оскільки вони представлені варіантами з 2 і 4 крапками міцності.

Як використовувати нікотинові паучі

Будь-які паучі VELO потрібно використовувати однаково, незалежно від їх смаку і міцності:

  • Відкрийте банку, натиснувши на неї з двох сторін і потягнувши кришку вгору.
  • Візьміть один пауч і розмістіть його між верхньою губою та яснами. У цей момент ви відчуєте поколювання, яке сигналізує про те, що нікотин почав вивільнятися.
  • Максимум через 30 хвилин дістаньте продукт і утилізуйте його.

Не використовуйте один і той же пауч кілька разів, а також не користуйтеся одночасно декількома, адже це може негативно вплинути на відчуття і ваше самопочуття.

Пам'ятайте, що відкриту банку рекомендується використовувати не довше 7 днів через поступове підсихання продукту. Зокрема не можна порушувати умови і терміни зберігання закритих товарів — 12 місяців із дати виробництва, зазначеної на зворотному боці банки.

Якщо вам потрібні нікотинові паучі VELO ICE COOL STRONG без тютюну або будь-які інші, їх можна замовити з доставкою на офіційному сайті бренда — go-velo.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...