Працівники ДСНС Полтавщини здобули знання для кращого подолання криз

Працівники ДСНС Полтавщини здобули знання для кращого подолання криз

28 травня у Кременчуці відбувся психологічний тренінг, в якому взяли участь керівники та інспекторський склад 4-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів. Про це повідомляють у ДСНС Полтавської області.

Здобували знання для кращого подолання криз, зосередження уваги на факторах, які заважають розв’язанню проблем.

Завдяки запропонованим технікам, начальницький склад загону познайомився з категоріями внутрішніх ресурсів, які допомагають вирішувати складні життєві ситуації. Були детально розглянуті можливості власного тіла, роботи вищої нервової системи, особливості мислення, на які можна більш продуктивно спиратися, відповідно до різного періоду переживання кризи.

Психолог Головного управління Тетяна Ватульова акцентувала увагу на тому, що адаптація до ситуацій в одних випадках приносить радість і відкриває перспективи подальшого особистісного зростання, а в інших призводить до розвитку життєвих криз. Учасники тренінгу поділилися власним досвідом, який дозволив краще зрозуміти, що в життєвих ситуаціях усвідомлення власних проблем, потреб і бажань відбувалося не завжди комфортно, по-різному у кожного. Але вже пережиті кризи, які несли загрозу стабільності, стали потенційною можливістю для зміцнення і особистісного росту.

криза дснс тест
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии