Держпродспоживслужба перевірила 123 об'єкти у Кременчуці

Держпродспоживслужба перевірила 123 об'єкти у Кременчуці

 Продовжують позапланові та комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

З 28.05.2021р. по 04.06.2021р. – були здійснені рейди спеціалістами Кременчуцького управління та Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та проведена розˋяснювальна робота з питань дотримання вимог постанов №17,20,34,24,43,23 Головного державного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 123 об`єктах.

Перевірку здійснили у:

  • Позапланові перевірки – 3 лікувальні заклади.
  • Комісійні обстеження – 120 закладів торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами, пункти тестування ЗНО в закладах освіти, салони краси, аптеки, ринки, позаміські оздоровчі заклади, транспорт інше.

Фахівці управління перевірили  позаміські оздоровчі заклади. А також провели семінар з медичними працівниками, які будуть працювати у оздоровчих таборах. Роз’яснили питання дотримання вимог діючого законодавства та дотримання протиепідемічних вимог.

Спільно з представниками міськвиконкому, райдержадміністрації, Укртрансбезпеки перевірили перевізників міського та міжміського сполучення.

Напередодні проведення тестування ЗНО фахівці служби перевірили визначені пункти в навчальних закладах міста Кременчук.

Під час комісійних перевірок були виявлені порушення: неправильне носіння масок, недотримання соціальної дистанції, стерте маркування для дотримання соціальної дистанції.

З працівниками 123 закладів  провели  роз’яснювальну роботу по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.

перевірка держпродспоживслужба
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
95 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии