«Енергоефективна Раківка» - стало відомо, коли з'являться муніципальні теплогенеруючі потужності

«Енергоефективна Раківка» - стало відомо, коли з'являться муніципальні теплогенеруючі потужності

Про це стало відомо під час презентації проєкту «Енергоефективна Раківка» на засіданні робочої групи у міськвиконкомі

Наразі розробляється тендерна документація. 

У Кременчуці для правобережжя виникла проблема з опаленням багатоповерхівок. Строк використання потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста, давно перевищив граничний термін експлуатації.

Тож було прийнято рішення долучитися до кредитної програми.

Частка кредиту НЕФКО в ньому складає 6 млн. євро, грантові кошти Уряду Данія, які не потрібно повертати, – 4,5 млн. Євро, розмір внесків із міського бюджету – 2 млн. євро. На сьогоднішній день підписані кредитний та грантовий договори.

Проєкт буде реалізовано на базі комунального підприємства «Теплоенерго», яке належить до комунальної власності міста Кременчука. Він забезпечить опаленням і гарячою водою близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

Будівельна частина проєкту складається з 3-х компонентів, зокрема, перший – будівництво 2 газових котелень з повним автоматичним контролем, другий – будівництво біопаливної котельні, яка працюватиме на агропілетах, третій – встановлення індивідуальних теплових пунктів у кількості 122 одиниць. Цими ІТП будуть забезпечені 85% об’єктів мікрорайону Раківка.

На шляху реалізації проєкту «Енергоефективна Раківка» місто взяло на себе зобов’язання розробити та реалізувати муніципальний план заміни теплових мереж на Раківці.

Цього року заплановано провести тендери по 3 лотам (будівництву 2 газових котелень, будівництву біопаливної котельні і закупівлі 122 ІТП). Розробка тендерної документації заплановано, що триватиме, до 1 липня, а вже 15 липня буде оголошено тендер по газовим і біопаливній котельням.

У січні 2022 року планується підписання контракту на будівництво котелень, а у лютому цього ж року – на встановлення ІТП.

коткльні раківка гроші кредит
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
134 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии