• Главная
  • “Місто для людей” готує тепломережі до наступного опалювального сезону
11:29, 12 июня 2021 г.
Надежный источник

“Місто для людей” готує тепломережі до наступного опалювального сезону

“Місто для людей” готує тепломережі до наступного опалювального сезону

У Кременчуці “Місто для людей” готує тепломережі до наступного опалювального сезону

Щоб взимку у багатоповерхівках було тепло і затишно, внутрішньобудинкові системи центрального опалення будинків слід готувати до початку сезону заздалегідь. Перевіряють справність систем у міжопалювальний період керуючі компанії, ЖКГ чи ОСББ.

У плановому режимі проводить відповідні заходи керуюча компанія “Місто для людей Кременчук”, в управлінні якої знаходяться 376 будинків з центральним опаленням. Одразу по завершенню опалювального сезону 2020-2021 рр. фахівці компанії приступили до робіт з підготовки до наступного сезону 2021-2022 рр. Вони тривають з травня по вересень поточного року. Дані роботи проводяться в рамках технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, входять до переліку послуг з утримання будинків і включені до тарифу.

“Станом на 11.06.2021 р. кількість підготовлених до роботи в опалювальний період будинків становить 23%. Це нормальний показник, йдемо за планом. Також при необхідності наші слюсарі виконують поточний ремонт на елеваторних вузлах, вибіркову промивку систем опалення”, – розповів Сергій Зінченко, директор КК “Місто для людей” у Кременчуці.

В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Місто для людей” проводить гідравлічні випробування, які передбачають перевірку внутрішньобудинкової системи центрального опалення на міцність і щільність. Для цього штучно створюють тиск у трубопроводах центрального опалення. При випробуваннях обов'язково має бути присутній представник теплопостачальної організації (КП «Теплоенерго» або Кременчуцької ТЕЦ). Якщо немає зниження тиску, то будинок приймається в експлуатацію. В цілому проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність у системі в опалювальний період.

Якщо під час гідравлічних випробувань у будинках, які обслуговує компанія “Місто для людей”, трапляються аварійні ситуації, прохання повідомляти про це за телефоном гарячої лінії у Кременчуці:

067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних.

Пресслужба КК “Місто для людей”

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#місто #люди #жкг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...