• Главная
  • Адреси, де у Кременчуці залишаться бібліотеки, повідомили у виконкомі
14:43, 16 июня 2021 г.
Надежный источник

Адреси, де у Кременчуці залишаться бібліотеки, повідомили у виконкомі

Адреси, де у Кременчуці залишаться бібліотеки, повідомили у виконкомі

30 червня у Кременчуці відбудеться сесія міської ради. Депутати мають розглянути та прийняти рішення «Про внесення змін до найменування та реорганізацію комунальних закладів культури Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області», відповідно до якого буде проведено реорганізацію бібліотек.

За даними управління культури та туризму виконкому міської ради, в останні роки чітко простежується тенденція до зменшення кількості користувачів та книговидач у бібліотеках міста. Зокрема, у 2017 році вона становила 80640, а у 2019 році – 6368. Окрім того, з впровадженням прогресивних систем обслуговування читачів та введенням автоматизації, затрати часу на виконання основних процесів бібліотечної роботи суттєво зменшились.

В діючих урядових постановах зазначено, що кількість закладів у розрахунку на кількість жителів у населених пунктах з кількістю 100 – 500 тис. жителів –1 публічна бібліотека у розрахунку на кожні 20 –25 тис. жителів, а кількість бібліотекарів у розрахунку на кількість жителів зони обслуговування - 1 бібліотекар на 2 тис. жителів.

Від керівництва міста було направлено звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України за погодженням щодо реорганізації закладів культури базової мережі.

Після реорганізації у Кременчуці залишиться комунальний заклад культури «Кременчуцька міська публічна бібліотека» із відокремленими структурними підрозділами (юридична адреса: вул. Європейська, 66/13), а саме:

- Кременчуцька міська публічна бібліотека (вул. Європейська, 66/13);

- Філія № 1 (просп. Лесі Українки, 13);

- Філія № 2 (вул. Соборна, 11, 9/16);

- Філія № 3 (вул. Соборна 12/16);

- Філія № 4 ім. І.Приходька (вул. І. Приходька, 32);

- Філія № 5 (вул. Республіканська, 65).

У житлових масивах, де публічні бібліотеки відсутні, бібліотечне обслуговування населення буде здійснюватися за допомогою бібліотечних пунктів, а саме:

- с. Потоки, вул. Шевченка, буд. 1 а;

- с. Придніпрянське, вул. Центральна, 62;

- м. Кременчук, вул. Ціолковського, 76;

- м. Кременчук, вул. Мічуріна, 73;

- м. Кременчук, вул. Ракетна, 2.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#бібліотека #книга #скорочення
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...