• Главная
  • Виконком шукає власників кількох гаражів у Кременчуці. Якщо не відгукнуться, то знесуть споруди
10:08, 17 июня 2021 г.

Виконком шукає власників кількох гаражів у Кременчуці. Якщо не відгукнуться, то знесуть споруди

Виконком шукає власників кількох гаражів у Кременчуці. Якщо не відгукнуться, то знесуть споруди

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області шукає власників гаражів.

Якщо не знайдуть, то знесуть споруди.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території населених пунктів Кременчуцької міської територіальної громади, Положення про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, та Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у місті Кременчуці, просимо власників рухомого майна - гаражів, які встановлені в районі будинків № 11 та № 10-В, у 101 кварталі, в м. Кременчуці,

прибути до управління контролю за станом благоустрою (площа Перемоги, будинок 2, кабінет 214-215) та надати копії документів, що підтверджують правомірність розміщення вищевказаного майна. Якщо правовстановлюючі документи відсутні, власники зазначеного майна повинні терміново їх демонтувати.

У разі неявки власників вищевказаного рухомого майна, воно буде демонтоване та евакуйоване в примусовому порядку згідно діючих нормативно-правових документів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гараж #розшук #власник
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...