• Главная
  • 16 червня перша леді України Олена Зеленська відкрила школу “Тато Hub" у Полтаві
13:24, 17 июня 2021 г.

16 червня перша леді України Олена Зеленська відкрила школу “Тато Hub" у Полтаві

16 червня перша леді України Олена Зеленська відкрила школу “Тато Hub" у Полтаві

16 червня на Полтавщину завітала перша леді України Олена Зеленська взяла участь у відкритті школи “Тато Hub Полтава”.

Напередодні Дня батька відкрито міжнародний проєкт, який впроваджується ще в п’яти країнах світу, а минулого року запрацював і в Україні.

Це клуб для тат, що створено в межах проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Перша леді Олена Зеленська у вітальному слові на відкритті “Тато Hub” наголосила на важливості дотримання рівних прав і можливостей щодо виховання дітей. Адже минулого року Україна стала учасницею “Партнерства Біаріцц”, серед ключових положень якого — забезпечення широких можливостей для чоловіків щодо піклування дітей.

  “Партнерство Біаріцц” – один з напрямків, який Україна обрала для себе в напрямку впровадження рівноцінного батьківства. Чудово, що відтепер татусі можуть іти в декректну відпустку на три роки, як і мами. Зараз вже діє закон про 14-денну оплачувану відпустку для батьків після народження дитини протягом трьох місяців. Це все про права. Але як використовувати свої права кожен буде вирішувати сам. Мені здається, що цей вибір має бути свідомим”, – наголосила Олена Зеленська.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зеленська #олена #першаледі #ТатоHub
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...