• Главная
  • Нарешті! У Кременчуці відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту
11:57, 18 июня 2021 г.
Надежный источник

Нарешті! У Кременчуці відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту

Нарешті! У Кременчуці відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту
Нарешті!
Хто хоч раз стикався з ситуацією, коли у близької людини стався інсульт знає,  діб лікування людину повертали, виходити лежачого дуже важко. 
Міський голова Віталій Малецький повідомив про вирішення даної проблеми у нашому місті.
"У Першій міській лікарні сьогодні відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту.
Лікування інсультів набуло особливої актуальності у часи пандемії коронавірусу, оскільки порушення мозкового кровообігу є одним з частих ускладнень коронавірусноі хвороби, яке вражає пацієнтів незалежно від віку. Перша міська лікарня визначена одним з чотирьох підприємств в області для надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті. У лікарні проводиться сучасна терапія інсульту - тромболізіс, що зменшує смертність та інвалідізацію.
Проведення тромболізісу для пацієнтів безкоштовне (також КТ-діагностика до процедури тромболізісу та після, медикаментозне забезпечення, цілодобовий нагляд). За сучасними вимогами лікування пацієнт з гострим інсультом знаходиться у відділенні неврології 7 діб, подальша доля пацієнта зазвичай не вирішена.
Робота відділення реабілітації вирішить подальшу адаптацію пацієнта в фізичному, психологічному та соціальному направленні. Своєчасно розпочата реабілітація зможе попередити інвалідизацію пацієнтів.
Відділення розраховане на 12 ліжок та має пропускну спроможність до 300 пацієнтів на рік. Відділення забезпечене необхідним обладнанням та інвентарем, пройшли відповідну перепідготовку та підвищення кваліфікації лікарі і медичні сестри." - повідомив Віталій Малецький на своїй сторінці у ФБ.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#реабілітація #малецький #інсульт #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...