• Главная
  • Станція перекачки каналізаційних стоків у Кременчуці потребує реконструкції
12:18, 18 июня 2021 г.
Надежный источник

Станція перекачки каналізаційних стоків у Кременчуці потребує реконструкції

Станція перекачки каналізаційних стоків у Кременчуці потребує реконструкції
Керівник управління ЖКГ міста Кременчука Іван Москалик повідомив про роботу екологічної комісії, до складу якої він входить як депутат.
А також підняли питання реконструкції станції перекачки каналізаційних стоків СП-17.
На своїй сторінці Іван Москалик зазначив:
"...комісійно обстежили об'єкт у Кременчуці, на якому йде реконструкція за рахунок, в тому числі, коштів екологічного фонду обласного бюджету. Це станція перекачки каналізаційних стоків СП-17, яка обслуговує та приймає стоки від мешканців половини багатоквартирних будинків міста Кременчука.
Реконструкція цієї станції відбувається з 2012 року та питання завершення робіт є надзвичайно важливим для міста і його мешканців.
Після огляду СП-17 прийняли рішення про проведення передсесійного засідання профільної комісії з питань екології та порушення питання виділення додаткових коштів з екофонду області на липневій сесії Полтавської обласної ради.
Дякуємо голові комісії Євгену Корфу за пропозицію допомогти КП "Кременчукводоканал" виконанти пусконалагоджувальні роботи та написати програмне забезпечення для роботи обладанння силами свого підприємства і безкоштовно для міста та обласного бюджету.
Результат попереду!"
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#екологія #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...