• Главная
  • Кременчук може потонути у фекаліях, - голова обласної екологічної комісії про СП-17
12:16, 23 июня 2021 г.

Кременчук може потонути у фекаліях, - голова обласної екологічної комісії про СП-17

Кременчук може потонути у фекаліях, - голова обласної екологічної комісії про СП-17

Голова екологічної комісії Полтавської обласної ради Євген Корф повідомив на своїй сторінці про результати огляду очисної станції у місті Кременчук.

"Будували - не добудувала. Кременчук може захлинутися в нечистотах. І все через неякісну реконструкції СП-17.

СП-17 - найбільша станція перекачки стоків в Кременчуці. Її реконструкція почалася в 2010 році. І в цей проект вже вбухали більше 36 мільйонів гривень.

Станцію перекачування я відвідав 17 червня як голова обласної депутатської комісії з питань екології. Я уважно все оглянув і намагався зрозуміти ті обсяги робіт, які були виконані. Зрозуміти, що треба для того, щоб цей життєво важливий об'єкт для Кременчука заробив. І розібратися, хто винен в тому, що цей об'єкт досі не функціонує належним чином.

Я зажадав від управління капітального будівництва Кременчуцької міської ради надати копії актів виконаних робіт. У мене є підозра, що фінансування на реконструкцію каналізаційно-насосної станції СП-17 є завищеними. За документації, для реконструкції повинні були закупити високоякісне обладнання та матеріали. Їх на місці я не побачив. Як я вважаю, в ході робіт закупили неякісні матеріали, а ті, які передбачалися по проектно - кошторисної документації, були замінені на більш дешеві аналоги.

Я готовий взяти на себе частину робіт, якщо це допоможе в ситуації, що склалася. Моя компанія, науково-виробниче підприємство «Енерго-плюс», безкоштовно розробить програмне забезпечення для станції перекачки безкоштовно виконає роботи з пуску-наладки. Зараз це питання на стадії переговорів і обговорення."

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#нечистоти #сп17
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...