Новости компаний
11:00, 25 июня 2021 г.
Надежный источник

Сучасний український дизайн

Новости компаний
Сучасний український дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Сучасний український дизайн - дизайн-студія Романа Москаленка

Стильні сучасні інтер'єри від дизайн студії Романа Москаленко ☎ 095 105 42 85

Популярність сучасного українського колориту з кожним роком стає все більш вагоміше і прикрашає модні подіуми і шедеври дизайнерів і художників з усього світу. Сучасні елементи декору, художній розпис стін орнаментами з малюнкамияк частина сучасного дизайну стало не тільки модно, але і дуже стильно.

Створення балансу і гармонії композиції є одним із пріоритетів, якими керуються професіонали нашої дизайн студії.

Унікальні елементи декору, різноманітні композиції з використанням обвугленого дерева, картини з мозаїки, рельєфні картини і барельєф, настінний розпис, скульптури, виготовлені незвичайною, красивою технікою, а також нереальні і сміливі ідеї наших майстрів створюють неповторну індивідуальність на високоякісний, сучасний український дизайн.

Сучасний дизайн інтер'єру

Різновиди сучасних стилів в інтер'єрі

Різновидів стилів в сучасному українському дизайні інтер'єру досить багато. І кожен з таких стильових напрямків заслуговує на окрему увагу.

Починаючи від сучасних етнічних стилів, класичних стилів і закінчуючи такими стилями як модернізм, ф'южн, лофт або мінімалізм, але не в чистому їх вигляді, а саме в осучасненому.

Ну і звичайно такі стилі як арт-нуво (модерн) або ар -деко. Ці стилі в сучасному українському дизайні зайняли своє особливе місце і з розвитком нових технологій стають все більш вишуканими та привабливими. Декор в такому стилі як арт-нуво асоціюється з розкішшю, елітою, високим класом і вишуканістю смаку.

Класичний, скандинавський, хай-тек ... «В чистому вигляді» той чи інший стиль, рідко доводиться до смаку клієнта. Адже людська фантазія не перестає вдосконалювати вже створене.

Сучасний дизайн

Сучасний дизайн не слідує загальними правилами, він не обмежує політ фантазії, основний акцент робиться на грі контрастів, штучних матеріалів і натуральних, гармонійного поєднання і винятковості декору.

В дизайн студії Романа Москаленка Ваші ідеї та мрії про стильний сучасний дизайн будуть втілені із високою якістю робіт, поєднанні всіляких стильових напрямків, ексклюзивному і елітному інтер'єрі преміум класу.

Додаткову інформацію про сучасний український дизайн і різновиди стильових напрямків Ви можете подивитися перейшовши на наш сайт - дизайн інтер'єру

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Сучасний український дизайн #дизайн интерьера #дизайн-студия Романа Москаленко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...