• Главная
  • Патрульних полтавщини навчили реагувати у кризових ситуаціях
09:14, 26 июня 2021 г.
Надежный источник

Патрульних полтавщини навчили реагувати у кризових ситуаціях

Патрульних полтавщини навчили реагувати у кризових ситуаціях

 12 поліцейських вже отримали сертифікати курсу, розробленого експертами Канадської поліцейської місії в Україні (КПМУ).

Як повідомив Сергій Безпалько, заступник начальника поліції області, програма тренінгу розрахована на поліцейських, які першими прибувають на кризові виклики, а також на інструкторів з особистої безпеки, відповідальних за професійну підготовку правоохоронців.

Капрал поліції Вейн Вільямс, радник з підготовки поліцейських КПМУ, повідомив: перші два дні тренінгу присвятили теоретичним модулям, активному слуханню й тактиці. В інші навчальні дні працювали за практичними сценаріями.

«Цей тренінг розрахований на працівників поліції та інших правоохоронних органів. Навчальна програма концентрується на балансі між теоретичними й тактичними навичками деескалації у критичних ситуаціях», – зазначив тренер.

«Відпрацьовуючи ситуативні сценарії, ми дотримувалися ключового принципу – улагодити конфлікт ще на початковій стадії», – акцентувала Тетяна Порохня. Майор поліції зауважила, що набуті тактичні прийоми матимуть беззаперечну користь під час управління такими кризовими ситуаціями як, приміром, домашнє насильство, побутові чвари сусідів або агресивний настрій натовпу під час масових заходів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #злочин #кременчук #патруль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...